Open AdStream (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi
