Open AdStream (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
