Open AdStream (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: here
nl: hier

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Tag type
nl: Labeltype
