Open AdStream (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Path
pt: Caminho

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: here
pt: aqui

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: This action cannot be undone
pt: Esta operação não pode ser desfeita

en: Tag type
pt: Tipo de tag

en: Position Settings
pt: Configurações de posição
