Open AdStream (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: here
ro: aici

en: End
ro: Sfârşit

en: General Settings
ro: Setări generale
