Open AdStream (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia
