Open AdStream (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ
