Open AdStream (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา
