Open AdStream (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: here
tr: buraya

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Tag type
tr: Etiket türü
