OpenAid (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: Files
az: Fayllar

en: Logo
az: loqo

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: block
az: blok

en: Congratulations, you installed @drupal!
az: Təbriklər, siz @drupal quraşdırdınız!
