OpenAid (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: page
fa: صفحه

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Resources
fa: منابع

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: File
fa: فایل

en: Links
fa: پیوندها

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Text
fa: متن

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Logo
fa: آرم

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Location
fa: مکان

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: block
fa: بلوک

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: @drupal installation complete
fa: نصب @drupal کامل شد

en: Congratulations, you installed @drupal!
fa: تبریک, شما @drupal را نصب کردید.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.
