OpenAid (7.x-1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: page
lv: lapa

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: File
lv: Fails

en: Links
lv: Saites

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Text
lv: Teksts

en: Files
lv: Faili

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: block
lv: bloks

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: Layers
lv: Slāņi

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Highlighted
lv: Izgaismots
