OpenAid (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Location
ta: இடம்

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்

en: @drupal installation complete
ta: @drupal நிறுவல் நிறைவடைந்தது

en: Base color
ta: தள நிறம்
