OpenAid (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: File
oc: Fichièr

en: Links
oc: Ligams

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: Files
oc: Fichièrs

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Location
oc: Emplaçament

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: block
oc: blòt

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Website
oc: Site web

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Base color
oc: Color de basa

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Learn More
oc: Ne saber mai
