OpenAid (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: page
ur: صفحہ

en: Text
ur: متن

en: Logo
ur: لوگو

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: @drupal installation complete
ur: @drupal کی تنصیب کا عمل مکمل ہوا
