OpenAid (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Files
ht: Fichye

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.
