OpenAid (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: File
nn: Fil

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Location
nn: Stad

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Featured
nn: Framheva

en: @drupal installation complete
nn: @drupal installasjonen er ferdig

en: Base color
nn: Grunnfarge

en: Congratulations, you installed @drupal!
nn: Gratulere, du har installera @drupal!

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Highlighted
nn: Utheva
