OpenAid (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: page
si: පිටු

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Congratulations, you installed @drupal!
si: සුබපැතුම්! ඔබ @drupal Install කර ඇත.
