OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: type
ast: triba

en: Files
ast: Ficheros

en: Contact
ast: Contautu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Height
ast: Altu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Blog
ast: Blogue

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ast: ¡Norabona, fuisti a instalar @drupal!

en: Basic page
ast: Páxina básica
