OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: type
bg: тип

en: Contact
bg: Контакт

en: Year
bg: Година

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Navigation
bg: Навигация

en: Blog
bg: Блог

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Source
bg: Източник

en: Topics
bg: Теми

en: Topic
bg: Тема

en: Menus
bg: Менюта

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Translate
bg: Преведи

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: Main menu
bg: Основно меню

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !
