OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: type
eo: tipo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Year
eo: Jaro

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Navigation
eo: Navigado

en: Blog
eo: Blogo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Menus
eo: Menuoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Translate
eo: Traduku

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!
