OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: page
ka: გვერდი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: type
ka: ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Year
ka: წელი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Source
ka: წყარო

en: Translate
ka: თარგმნა

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია
