OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: Blog
ky: Блог
