OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: @drupal installation complete
my: @drupal အားထည့်သွင်း တပ်ဆင်ခြင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးပါပြီ
