OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: page
sq: faqe

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: type
sq: lloji

en: Contact
sq: Kontakti

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Blog
sq: Ditari

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Topic
sq: Tema

en: Menus
sq: Menutë

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: @drupal installation complete
sq: Instalimi i @drupal përfundoi
