OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (39 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: type
th: ชนิด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Year
th: ปี

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Height
th: ความสูง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Blog
th: บล็อก

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Menus
th: เมนู

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Person
th: บุคคล

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้

en: Staff
th: พนักงาน

en: @drupal installation complete
th: การติดตั้ง @drupal เสร็จสมบูรณ์

en: Congratulations, you installed @drupal!
th: ขอแสดงความยินดี คุณติดตั้ง @drupal สำเร็จแล้ว!

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
