OpenAid (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Year
ug: يىل

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Source
ug: مەنبە

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Caption
ug: تېما

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Website
ug: تور بەت

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
