OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: page
af: bladsy

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Project
af: Projek

en: Project settings
af: Projek-voorkeure

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: type
af: tipe

en: Contact
af: Kontak

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Navigation
af: Navigasie

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Source
af: Bron

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Topic
af: Onderwerp

en: Sidebar
af: Systaaf

en: News
af: Nuus

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Translate
af: Vertaal

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi
