OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: page
be: старонка

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Resources
be: Рэсусры

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: type
be: тып

en: Files
be: Файлы

en: Contact
be: Кантакт

en: Year
be: Год

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Height
be: Вышыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Blog
be: Блог

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Source
be: Крыніца

en: Topics
be: Тэмы

en: Topic
be: Тэма

en: Caption
be: Загаловак

en: Webform
be: Анкета

en: Menus
be: Меню

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Highlighted
be: Выдзелены
