OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: page
cs: stránka

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Project
cs: Projekt

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: type
cs: typ

en: Files
cs: Soubory

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Contact
cs: Kontakt

en: Year
cs: Rok

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Height
cs: Výška

en: Navigation
cs: Navigace

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Source
cs: Zdroj

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Caption
cs: Popisek

en: Website
cs: Webová stránka

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Menus
cs: Menu

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer menu
cs: Menu patičky
