OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: page
he: דף

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Resources
he: מקורות

en: Project
he: פרוייקט

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: type
he: סוג

en: Files
he: קבצים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Year
he: שנה

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Height
he: גובה

en: navigation
he: נווט

en: Navigation
he: ניווט

en: Blog
he: בלוג

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Share
he: שיתוף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Source
he: מקור

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Donate
he: לתרום

en: Image Gallery
he: גלרית תמונות

en: News
he: חדשות

en: Photo
he: תמונה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
he: יצירת טופס או שאלון חדש שיהיו נגישים למשתמשים. התוצאות שנשלחות וסטטיסטיקה נשמרות ונגישות למשתמשים מורשים.

en: Menus
he: תפריטים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Restore defaults
he: שחזור הגדרות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Translate
he: תרגום

en: Above Content
he: מעל התוכן

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Highlighted
he: מובלט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
