OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Location
mk: Локација

en: Navigation
mk: Навигација

en: Menus
mk: Менија
