OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
