OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Year
ps: کال

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Height
ps: لوړوالی

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Source
ps: سرچينه

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Topic
ps: موضوع

en: Caption
ps: نوم

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه
