OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Share
se: Juogat

en: Topics
se: Fáttát

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
