OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: type
sk: typ

en: Files
sk: Súbory

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Year
sk: Rok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Height
sk: Výška

en: navigation
sk: navigácia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Source
sk: Zdroj

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Caption
sk: Popis

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Image Gallery
sk: Galéria obrázov

en: News
sk: Novinky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Menus
sk: Menu

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer menu
sk: Menu v päte
