OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: type
sl: tip

en: Contact
sl: Kontakt

en: Year
sl: Leto

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Height
sl: Višina

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: News
sl: Novice

en: Menus
sl: Meniji

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana
