OpenAid (7.x-2.0-rc2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Year
sr: Година

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Main menu
sr: Главни мени

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
