OpenAid (7.x-2.0-rc3) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: type
bo: རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Year
bo: ལོ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
