OpenAid (7.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Resources
el: Πηγές

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: type
el: τύπος

en: Files
el: Αρχεία

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Year
el: Έτος

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Height
el: Ύψος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Source
el: Πηγή

en: Topics
el: Θέματα

en: Topic
el: Θέμα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Image Gallery
el: Γκαλερί Εικόνων

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
el: Δημιουργία μιας νέας φόρμας ή ερωτηματολογίου προσπελάσιμη από τους χρήστες. Τα αποτελέσματα των υποβολών και τα στατιστικά καταγράφονται και είναι προσπελάσιμα από τους προνομιούχους χρήστες.

en: Menus
el: Μενού

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Terms of Use
el: Όροι Χρήσης

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: @drupal installation complete
el: Η εγκατάσταση του @drupal ολοκληρώθηκε

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
