OpenAid (7.x-2.0-rc3) - en to fi translation catalogue (66 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: page
fi: sivu

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Resources
fi: Resurssit

en: Project
fi: Projekti

en: Project settings
fi: Projektin asetukset

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: type
fi: tyyppi

en: Files
fi: Tiedostot

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Year
fi: Vuosi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Height
fi: Korkeus

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Blog
fi: Blogi

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Share
fi: Jaa

en: Source
fi: Lähde

en: Topics
fi: Aiheet

en: Topic
fi: Aihe

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Image Gallery
fi: Kuvagalleria

en: Atom
fi: Atomi

en: Photo
fi: Valokuva

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
fi: Luo uusi lomake tai kysely. Lähetettyjen lomakkeiden tulokset ja tilastot tallennetaan ja ovat siihen oikeutettujen käyttäjien nähtävillä.

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Menus
fi: Valikot

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Resource
fi: Resurssi

en: @drupal installation complete
fi: @drupal-asennus on valmis

en: Blog Post
fi: Blogikirjoitus

en: Congratulations, you installed @drupal!
fi: Onnittelut, @drupal asennettiin onnistuneesti!

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
