OpenAid (7.x-2.0-rc3) - en to kn translation catalogue (50 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: page
kn: ಪುಟ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Author(s)
kn: ಲೇಖಕ(ರು)

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Atom
kn: ಆಟಮ್

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: Terms of Use
kn: ಬಳಕೆಯ ನಿಯಮಗಳು

en: Staff
kn: ಸಿಬ್ಬಂದಿ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: @drupal installation complete
kn: ದ್ರುಪಾಲ್ ಸ್ಥಾಪನೆ(ಇನ್ಸ್ತಲೆಶನ್) ಸಂಪೂರ್ಣವಾಯಿತು .

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
