OpenAid (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Project
bs: Projekt

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: type
bs: tip

en: Contact
bs: Kontakt

en: Year
bs: Godina

en: Location
bs: Lokacija

en: Height
bs: Visina

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Source
bs: Izvor

en: Topics
bs: Teme

en: Topic
bs: Tema

en: Translate
bs: Prevedi

en: Congratulations, you installed @drupal!
bs: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Footer menu
bs: Footer meni
