OpenAid (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Resources
hr: Resursi

en: Project
hr: Projekt

en: Project settings
hr: Postavke projekta

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: type
hr: vrsta

en: Files
hr: Datoteke

en: Contact
hr: Kontakt

en: Year
hr: Godina

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Height
hr: Visina

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Source
hr: Izvor

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Menus
hr: Izbornici

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
