OpenAid (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: page
mr: पान

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Resources
mr: संसाधने

en: Project
mr: प्रकल्प

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: Volunteers
mr: स्वयंसेवक

en: Text
mr: अक्षर

en: type
mr: प्रकार

en: Files
mr: फाईल्स

en: Contact
mr: संपर्क

en: Year
mr: वर्ष

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Location
mr: स्थळ

en: Height
mr: उंची

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Topics
mr: विषय

en: Topic
mr: विषय

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: Menus
mr: मेनूज

en: Basic page
mr: साधे पान
