OpenAid (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
