OpenAid (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: page
sv: sida

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Resources
sv: Resurser

en: Project
sv: Projekt

en: Project settings
sv: Projekt inställingar

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: type
sv: typ

en: Files
sv: Filer

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Contact
sv: Kontakt

en: Year
sv: År

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Height
sv: Höjd

en: navigation
sv: navigering

en: Navigation
sv: Navigering

en: Blog
sv: Blogg

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Source
sv: Källa

en: Topics
sv: Ämnen

en: Topic
sv: Ämne

en: Caption
sv: Bildtext

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Website
sv: Webbplats

en: Image Gallery
sv: Bildgalleri

en: Photo
sv: Foto

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sv: Skapa ett formulär eller en enkät som är tillgänglig för användarna. Inskickade resultat och statistik sparas och kan kommas åt av användare med rätt behörighet.

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Menus
sv: Menyer

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: You do not have any administrative items.
sv: Du har inga administrativa alternativ.

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Resource
sv: Resurs

en: @drupal installation complete
sv: Installationen av @drupal är slutförd

en: Congratulations, you installed @drupal!
sv: Grattis, du har installerat @drupal!

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Map Settings
sv: Kartinställningar

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Enable modules
sv: Aktivera moduler

en: Learn More
sv: Läs mer
