OpenAid (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: page
eu: orria

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Project
eu: Proiektua

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: type
eu: mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Year
eu: Urtea

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Height
eu: Altuera

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Blog
eu: Bloga

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Source
eu: Iturburua

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: News
eu: Berriak

en: Photo
eu: Argazkia

en: Menus
eu: Menuak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: View All
eu: Bistaratu guztiak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
