OpenAid (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: type
hy: տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Year
hy: Տարի

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Topic
hy: Թեմա

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
