OpenAid (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: type
kk: түр

en: Contact
kk: Контакттау

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Navigation
kk: Навигация

en: Blog
kk: Блогі

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Translate
kk: Аудару

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды
